Delegacja z Macedonii Północnej odwiedziła Gminę Rogoźno

Delegacja z Macedonii Północnej w Rogoźnie

Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

W dniu dzisiejszym w ramach wizyty studyjnej w Polsce, Gminę Rogoźno odwiedziła delegacja z Macedonii Północnej. Podczas wizyty spotkałem się z przedstawicielami parlamentu, samorządów oraz organizacji obywatelskich na czele z panią Jovaną Trenchevską – Minister Pracy i Polityki Społecznej Macedonii Północnej. Wizyta rozpoczęła się na placu Karola Marcinkowskiego, gdzie przybili: Krystyna Gromanowska Kierownik CIS wraz z instruktorami, Marek Gregier prezes Spółdzielni Socjalnej OPUS, Ewelina Kowalska Kierownik GOPS oraz Radna Rady Powiatu Obornickiego Renata Tomaszewska. Członkom delegacji towarzyszyła prezes Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka Barbara Sadowska oraz pani Dagmara Szlandrowicz. Goście zwiedzili Muzeum Regionalne im. Wojciechy Dutkiewicz, a dalszą część wizyty spędzili w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wizyta studyjna samorządowców z Macedonii Północnej rozpoczęła się 25 lipca w Warszawie spotkaniem z pracownikami Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej. Pani Minister poznała zalety partnerstwa lokalnego i ekonomii społecznej w Polsce. Goście odwiedzili Turowo, Kwilcz, Chudobczyce, Środę Wielkopolską, Szamotuły i Rogoźno. Podczas spotkania na terenie OSiR-u członkowie delegacji poznali zasady współpracy samorządu z podmiotami ekonomii społecznej, historię powstania CIS-u i Spółdzielni Socjalnej Opus w Rogoźnie oraz zasady funkcjonowania tych placówek. Na zakończenie zebrani zjedli wspólny posiłek.

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 22 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *