Czołowe zderzenie samochodu z motorowerem 11.10.2014 Studzieniec


– Dnia 11 października 2014 r. o godz 8:36 miało miejsce czołowe zderzenie samochodu osobowego z motorowerem.

– Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy SLRT (zawrócone z trasy ze względu na wystarczające SiS) i GBA z JRG Oborniki, GBA z OSP Rogoźno oraz GBA z OSP Budziszewko.

– Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że na drodze powiatowej nr 2029 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Citroen z motorowerem Junak. Na miejscu zdarzenia znajdował się ZRM “P”, który zaopatrywał poszkodowanego (kierującego motorowerem).

– Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zabezpieczenie lądowania i startu śmigłowca LPR, zablokowanie drogi powiatowej, sorpcja plamy płynów eksploatacyjnych oraz przemieszenie samochodu osobowego na pobocze.

– Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala
w Poznaniu.

Tekst: KP PSP Oborniki
źródło: osprogozno.pl
Tagi: Studzieniec, Międzylesie

(Odwiedzono 39 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *