Spektakl komediowy Czas na miłość – zaproszenie

RCK zaprasza na spektakl komediowy pt. Czas na miłość, który odbędzie się 21 grudnia 2018 godz. 19.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Obsada: Anna – Marzanna Graff, Paweł – Aleksander Mikołajczak. Reżyseria: Karol Stępkowski, scenariusz: Marzanna Graff. Bilety do nabycia od 3 grudnia 2018 w biurze Ośrodka Kultury przy ul. Wojska Polskiego w Rogoźnie. Ceny biletów: Normalny – 25zł / Ulgowy (Emeryci, Renciści, Młodzież ucząca się do 25 roku życia) – 20 zł / Niepełnosprawni, Grupy pow. 15 osób, Karta Seniora i Dużej Rodziny, Honorowi Dawcy Krwi – 15 zł.

Po 25 latach małżeństwa, gdy dzieci opuściły rodzinne gniazdo, Anna pragnie na nowo ułożyć relacje z mężem. Paweł jednak nie rozumie jej starań. Podoba mu się to w czym tkwi. Zastanawia się czego chce Anna skoro przed laty już go uwiodła na dowód czego ma obrączkę. Czy uda się na nowo wykrzesać namiętność w związku?
źródło: rck.rogozno.pl i echodnia.eu

(Odwiedzono 71 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *