Burmistrz Szuberski…


burmistrz-rogozna-roman-szuberski… złożył przysięgę, w której zarzekał się działać na rzecz społeczeństwa gminy – grupa uczniów wiwatowała z widowni. Szuberski, jak sam stwierdził po niespodziewanej wygranej był w szoku. Do wyborów wystartował bez konkretnego programu. Mimo to wyborcy postanowili mu zaufać.

– Nie zamknę się w urzędowych ścianach i tak jak dotychczas znajdę czas, żeby wysłuchać waszych opinii i spostrzeżeń – stwierdził na samym początku.

Obiecał wiele inwestycji i zmian w zakresie infrastruktury drogowej, obwodnicy i Placu
Marcinkowskiego, a za dwa lata, podczas przetargów w NFZ – gabinet chirurga i ortopedy. Zamiast przyłącza wiejskich posesji do kanalizacji, poparł finansowanie przydomowych oczyszczalni. Obiecał też, że ma ambitne plany „anty-nuda” dal młodzieży. Plany są ambitne, zadłużenie wysokie, a budżet gminy skromny. Ale trzymać kciuki należy i patrzeć na ręce – również.

źródło: Goniec Rogoziński nr 26/601

(Odwiedzono 164 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *