Boguniewo: Mieszkańcy sprzeciwiają się fermie kurPodczas zebrania wiejskiego mieszkańcy sprzeciwiali się budowie fermy kur, Obawiają się, że inwestycja doprowadzi do odoru we wsi i do zniszczenia dróg.

Piątkowe zebranie wiejskie w Boguniewie nie cieszyło się zbyt wysoką frekwencją, jednak jego temperatura momentami była gorąca. Sołtys Marta Strzykała zwołała mieszkańców w związku z zaawansowanymi planami budowy we wsi dużej fermy kur, o obsadzie około 90 tys. sztuk, przez spółkę z Margońskiej Wsi zajmującą się produkcją drobiu. Mieszkańcy Boguniewa dowiedzieli się o planach i przygotowaniach do wydania opinii środowiskowej z pisma, które wpłynęło do sołtys od burmistrza Rogoźna.
Zobacz cały artykuł na tej stronie
źródło: oborniki.naszemiasto.pl

(Odwiedzono 275 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.