Będzie przebudowa drogi do Ciesiel

przebudowa drogi do Ciesiel - spotkanie - Roman Szuberski

Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

W poniedziałek 13 czerwca, w obecności Pani Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Marty Kubiak podpisałem z Wojewodą Wielkopolskim Panem Michałem Zielińskim umowę na dofinansowanie remontu drogi do Ciesiel, na kwotę 1 078 048,00 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Podczas spotkania obecny był Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Łukasz Zaranek i Skarbnik Gminy Irena Ławniczak. Panu Wojewodzie towarzyszyli doradcy i radni Rady Powiatu Obornickiego. Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie tego zadania.

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 47 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *