Będzie przebudowa drogi do Ciesiel

przebudowa drogi do Ciesiel - spotkanie - Roman Szuberski

Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

W poniedziałek 13 czerwca, w obecności Pani Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Marty Kubiak podpisałem z Wojewodą Wielkopolskim Panem Michałem Zielińskim umowę na dofinansowanie remontu drogi do Ciesiel, na kwotę 1 078 048,00 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Podczas spotkania obecny był Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Łukasz Zaranek i Skarbnik Gminy Irena Ławniczak. Panu Wojewodzie towarzyszyli doradcy i radni Rady Powiatu Obornickiego. Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie tego zadania.

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 60 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *