Będą remonty w Szkole Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Rogoźnie

Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

W ramach modernizacji przewiduje się zamianę 2 pieców CO opalanych paliwem stałym (węgiel kamienny i miał) na piec kondensacyjny wysoko sprawny zasilany gazem z sieci gazowej i wymianę instalacji CO wraz grzejnikami. Wymieniona zostanie również zużyta i nieszczelna drewniana stolarka okienna. Wyremontowane zostaną dwie sale lekcyjne obecnie wyłączone z użytkowania. Dokonane zostanie wzmocnienie stropów drewnianych, ułożenie nowej instalacji elektrycznej i teletechnicznej wraz z wykonaniem tynkowania, malowania ścian i ułożeniem posadzki. Planowana jest również adaptacja istniejących pomieszczeń na potrzeby pracowni lekcyjnych i bieżącego funkcjonowania szkoły. Zadanie przewiduje także dostosowanie istniejącego pomieszczenia na potrzeby zaplecza pracowni fizyko-chemicznej i biologicznej. Wykonana zostanie nowa stolarka okienna, instalacja elektryczna, prace tynkarskie i malarskie wraz z instalacją elektryczną i zakupem wyposażenia w postaci mebli. Wyremontowana zostanie szatnia dla uczniów wraz z wyposażeniem jej w odpowiednie szafki i półki.
W szatni zostanie wydzielone pomieszczenie stanowiące węzeł sanitarny dla uczniów, którego obecnie brakuje w głównym budynku szkoły. Wymianie podlegać będą główne drzwi wejściowe do budynku szkoły. Obiekt wyposażony zostanie w monitoring zwiększający bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli. Na powyższe zadania złożone zostały dwa wnioski. Efektem tego Gmina Rogoźno została wsparta środkami zewnętrznymi w następującej wysokości:
I wniosek – dofinansowanie: 400 000,00 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – Fundusz Przeciwdziałania COVID-19
Planowany koszt: 506 248,35 zł
II wniosek – dofinansowanie: 200 000,00 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – Fundusz Przeciwdziałania COVID-19
Planowany koszt: 450 000,00 złotych.
Łączna wartość kosztorysowa zadania 956 248,35 zł
Serdecznie dziękuję Posłom na Sejm RP Pani Marcie Kubiak Panu Krzysztofowi Czarneckiemu i Panu Marcinowi Porzuckowi za przekazanie miłej informacji o wsparciu naszej Gminy w środki na SP 2 w Rogoźnie. Pozdrawiam serdecznie!

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 108 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *