Beach Volley 2017 – zaproszenie

Stowarzyszenie Do Przodu zaprasza na Turniej Siatkówki Plażowej, który odbędzie się w dniach 15 lipca – 16 lipca w Pruścach.

15 lipca – Faza grupowa
16 lipca – Play off (system brazylijski)

Turniej realizowany w ramach grantu FIO Wielkopolska Wiara 2017. “Stowarzyszenie Do Przodu założone w 2015 roku przez Łukasza Zaranka po raz drugi otrzymało dofinansowanie projektu w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Tym razem w ramach projektu zostanie przygotowane boisko do siatkówki plażowej oraz turniej Beach Volley 2017.

„Chcemy zmotywować Mieszkańców, aby mieli realny wpływ na zmiany w swojej okolicy. Chcemy namówić lokalnych rolników, aby pomogli nam przygotować profesjonalne boisko do siatkówki plażowej” – informują członkowie Stowarzyszenia.

Warto dodać, że dzięki dofinansowaniu z FIO zakupione zostaną elementy boiska oraz nagrody w turnieju. Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się poprzez adres: biuro@do-przodu.pl, natomiast wszystkich pasjonatów plażówki do kibicowania. ”

Zobacz wydarzenie na Facebooku
źródło: facebook.com
tagi: Pruśce, siatkówka

(Odwiedzono 60 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *