AQUABELLIS laureat „Diamenty FORBS-a” nie osiada na laurach


Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

Od początku 2021 roku Spółka „AQUABELLIS” realizuje wszystkie zaplanowane inwestycje. Do najważniejszych przedsięwzięć zaplanowanych należą zakończone budowy sieci wodociągowych w Budziszewku, Międzylesiu, Nienawiszczu i Rudzie. Łączna ich długość wynosi prawie 3,3 km. W Rogoźnie, w ulicach Łąkowa i Wodna powstało ponad 400 m nowej infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej. Ukończono budowę 350-metrowego odcinka kanalizacji podciśnieniowej w ulicy Kasztelańskiej oraz 140 m kanalizacji grawitacyjnej w ulicy Kwarcowej. Zakończona jest również modernizacja wodociągu w ulicy Topolowej z możliwością rozbudowy sieci w nowej ulicy Jarzębinowej. Do końca listopada br. w ulicy Strzeleckiej powstanie 660 m kanalizacji podciśnieniowej i 700 m wodociągu.
Inwestycje umożliwiają podłączenie do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej kolejnych nieruchomości.
Spółka stawia na zdecydowany rozwój infrastruktury Gminy Rogoźno w zakresie wykonywanej działalności, ale również rozszerza zakres swoich usług. Uruchomiono bezpłatną aplikację Szambo.Online umożliwiającą zamówienie i opłacenie usługi wywozu nieczystości płynnych w wybranym terminie.

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *