Aplikacje na Androida, które warto mieć w telefonie


Poniżej jest lista aplikacji na Androida, które według serwisu www.telepolis.pl warto mieć w swoim telefonie. TELEPOLIS.PL to największy i najbardziej opiniotwórczy serwis w polskim Internecie, który porusza tematykę szeroko rozumianej telekomunikacji i technologii z nią związanych.
1. Find a Grave
Cena: 0 zł.
Nadchodzący Dzień Zaduszny to dobry pretekst, by zapoznać się z działalnością firmy Ancestry, która pomaga ludziom z całego świata dowiedzieć się więcej o ich korzeniach. Jednym z jej produktów jest darmowa aplikacja Find a Grave. To wyszukiwarka grobów rozsianych po świecie.
2. InPost Mobile
Cena: 0 zł.
Pandemia zmusiła nas do zmiany nawyków i paczkomaty są w tej sytuacji na wagę złota. Korzystanie z nich nie wymaga już nawet dotykania panelu z przyciskami. Skrytkę ze swoją paczką możesz otworzyć zdalnie z pomocą aplikacji InPost Mobile. Kontakt z urządzeniem został ograniczony do niezbędnego minimum.
3. coigdzie.pl
Cena: 0 zł.
Czas pandemii to fatalny moment, by kręcić się po mieście, ale zostając w domu nie trzeba całkowicie rezygnować z kultury i sztuki. Mnóstwo wydarzeń przeniosło się do internetu i możemy brać w nich udział, zachowując bezpieczny dystans od innych. W aplikacji coigdzie.pl pojawiła się specjalna sekcja dla internetowych imprez, spotkań i seansów.
4. Kanarek
Cena: 0 zł.
Lada dzień spadną temperatury i sezon grzewczy się rozkręci. Razem ze zmianą pogody pogorszy się jakość powietrza w Polsce. Informacje o tym znajdziesz w aplikacji Kanarek – jednej z najlepszych polskich aplikacji z informacjami o smogu.
5. Polskie Radio Kierowców
Cena: 0 zł.
Pewnie wiesz, że Polskie Radio uruchomiło nową stację – Polskie Radio Kierowców. Towarzyszy mu aplikacja, która trochę kojarzy mi się z Yanosikiem. Służy bowiem nie tylko do słuchania stacji radiowej, ale też do zgłaszania utrudnień i zdarzeń na drodze. Do zgłoszeń można dołączać zdjęcia.
6. WasteMaster
Cena: 0 zł.
WasteMaster to polska aplikacja, znacznie ułatwiająca firmom gospodarkę odpadami. Mogą z niej korzystać wszyscy, którzy produkują odpady, chcą się pozbyć odpadów lub zajmują się utylizacją. Aplikacja pozwala szybko znaleźć odpowiednie podmioty do współpracy. Przyda się zarówno osobom prywatnym, które chcą wywieźć odpady jednorazowo, jak i firmom stale gospodarującym odpadami.
7. mBDL
Cena: 0 zł.
Proponuję kolejną aplikację, która może się przydać. Dzięki mBL dowiesz się, gdzie warto iść na grzyby, jeśli jeszcze nie znasz okolicy. To oczywiście nie koniec jej zastosowań.
8. Mushroom Identify
Cena: 0 zł.
Aplikacja dla grzybiarzy posiadająca kilka funkcji.
9. AIDA64
Cena: 0 zł.
Aplikacja podaje różne informacje o Naszym telefonie.
10. Atlas NaGrzyby.pl
Cena: 0 zł.
Atlas Grzybów przygotowany przez prowadzącego portal NaGrzyby.pl to najlepsze, polskie kompendium wiedzy o grzybach, jakie znajdziesz w Google Play. To encyklopedia, zawierająca opisy i zdjęcia 400 gatunków grzybów, występujących w Polsce.
11. BILKOM Bilety
Wybór miejsc w Intercity i inne udogodnienia. Przy kupowaniu biletu możesz wybrać swoje preferencje (okno, środek, wagon bezprzedziałowy itp.), wskazać numer wagonu i miejsca, na którym chcesz jechać albo miejsce sąsiadujące, jeśli wybierasz się w podróż w towarzystwie.
12. Microsoft Math Solver
Cena: 0 zł.
Microsoft Math Solver to fenomenalna pomoc w nauce matematyki. Napisz problem na ekranie lub zrób zdjęcie kartki z zadaniem, a sztuczna inteligencja zajmie się resztą.
13. IKEA
Cena: 0 zł.
W połowie września IKEA zaktualizowała swoją aplikację do przeglądania asortymentu i inspiracji oraz robienia zakupów dla domu. W aplikacji można przejrzeć cały asortyment sieci, łącznie ze szczegółowymi wymiarami i wariantami kolorystycznymi.
14. UEFA Nations League official
Cena: 0 zł.
UEFA Nations League Official pomaga śledzić rozgrywki Ligi Narodów. Przy pierwszym uruchomieniu trzeba wybrać drużyny, które Cię interesują – będziesz dostawać powiadomienia o ich postępach i rozegranych meczach. Jeśli akurat nie możesz obejrzeć meczu, aplikacja będzie wysyłać powiadomienia o bramkach.
15. vojaGO
Cena: 0 zł.
vojaGO to namiastka zwiedzania. To bardzo ciekawy przewodnik turystyczny, który codziennie proponuje nowe miejsce warte odwiedzenia.
16. Wędkarzyk
Cena: 0 zł.
Wędkarzyk to dzienniczek dla wędkarzy. W aplikacji można dodać znane łowiska, a także zapisywać połowy, razem z oceną.
17. EKW+
EKW+ to najwygodniejsza aplikacja do przeglądania map działek i sprawdzania numerów ksiąg wieczystych dla nich. Dostęp do EKW jest płatny.
18. Medito
Cena: 0 zł.
Aplikacja pomagająca w medytacji.
19. PlantSnap
Cena: 0 zł.
Aplikacja PlantSnap to świetna pomoc przy identyfikowaniu roślin. Wystarczy zrobić zdjęcie kwiatów lub liści, a sztuczna inteligencja powie ci, z jakim gatunkiem masz do czynienia
20. HiPER
Cena: 0 zł.
HiPER to zaawansowany kalkulator naukowy.
21. Literaki
Cena: 0 zł.
Jest to gra bardzo podobna do gry Scrabble, ale z premiami za litery i planszą dopasowanymi do języka polskiego. Nad poprawnością czuwa automat wyposażony w bazę słów ze Słownika Języka Polskiego PWN lub OSPS – Oficjalnego Słownika Polskiego Scrabblisty.
22. Storytel
Cena: trial 14 dni.
Storytel to platforma, na której możesz skorzystać z bardzo dużej biblioteki audiobooków i nieco mniejszej książek do czytania.
23. Encode
Cena: 0 zł.
Encode to świetne wsparcie w nauce programowania. Aplikacja zawiera kursy Pythona, JavaScriptu i tworzenia stron internetowych, podzielone na malutkie zadania.
24. Burzowo.info
Cena: 0 zł.
Aplikacja informującą o tym, gdzie jest burza. Mamy tu do dyspozycji kilka map i informacje o wyładowaniach z możliwością filtrowania zakresu czasowego (ostatnie 5 minut, ostatnie dwie godziny i ostatnia doba).
25. Dolungo
Cena: 0 zł.
Duolingo to lider wśród aplikacji do nauki angielskiego i wielu innych języków z różnych części świata.
26. Spłuczka
Cena: 0 zł.
To mapa, na której użytkownicy mogą nanieść lokalizacje ogólnodostępnych toalet.
27. StarWalk 2
Cena: 0 zł za wersję darmową, 13,99 za pełną i kolejne 13,99 zł za wszystkie obiekty.
Aplikacja do oglądania nieba. Jest bardzo ładna i świetnie przedstawia konstelacje. Do wyboru mamy widok linii albo pełnych konturów postaci i obiektów, których nazwy zostały przeniesione na grupy gwiazd.
28. Monitor Burz
Cena: 0 zł.
Nazwa wprost mówi, do czego służy ta aplikacja.
29. Perfumist
Cena: 0 zł.
Bardzo ważne jest to, że aplikacja powstała niezależnie – nie jest powiązana z żadną marką ani siecią drogerii. Baza zapachów jest bardzo kompleksowa. Każdy zapach jest opisany za pomocą nut głowy, serca i głębi, do tego podany jest rok wprowadzenia na rynek i orientacyjna cena za 100 ml.
30. Tody
Cena: 0 zł.
Aplikacja pomagająca w sprzątaniu. Tody ma sporą bazę zadań do wykonania podczas sprzątania, ale możesz dodawać też własne cykliczne i sezonowe czynności.
31. Dogo
Cena: 0 zł.
Aplikacja pomagająca w kształtowaniu charakteru psa, uczeniu go sztuczek czy treningach agility.
32. Wallet
Cena: 0 zł.
Wallet to aplikacja zaawansowanej, ale przyjaznej użytkownikom usługi do monitorowania wydatków.
33. Radio Garden
Cena: 0 zł.
W aplikacji Radio Garden stacje z każdego kontynentu zostały zebrane w jednej bazie i rozmieszczone na mapie.
34. Groovepad
Cena: 0 zł.
Aplikacja z którą błyskawicznie i bez żadnego wysiłku zrobisz podkład muzyczny o wybranym stylu.
35. Polskie marki 3.0
Cena: 0 zł.
Polskie Marki 3.0 to kolejna odsłona aplikacji, w której możesz sprawdzić, czy kupując dany produkt, wspierasz polską gospodarkę. Aplikacja Polskie Marki ma tę zaletę, że poza informacją o konkretnej marce pozwala też znaleźć polskie zamienniki.
36. Adobe Photoshop Camera
Cena: 0 zł.
Adobe Photoshop Camera to niezwykle potężna aplikacja fotograficzna, która pozwala nałożyć interesujące efekty jeszcze przed zrobieniem zdjęcia. Algorytmy zapożyczone z Photoshopa i sztuczna inteligencja pozwalają w czasie rzeczywistym oglądać efekty.
37. Fixly
Cena: 0 zł.
Fixly to aplikacja wydawana przez OLX dla tych, którzy szukają konkretnych usług. Dzięki aplikacji znajdziesz np. majstra, księgowego i nauczyciela w okolicy.
38. PeoPay Kids
Cena: 0 zł.
PeoPay Kids to nowa aplikacja banku Pekao, kierowana do dzieci w wieku od 5 do 13 lat.
39. Hola Music
Cena: 0 zł.
Hola Music to nietypowy odtwarzacz muzyki, korzystający z YouTube’a. Najciekawsze jest to, w jaki sposób Hola Music odtwarza klipy. Obraz jest wyświetlany w pływającym okienku, które zawsze jest nad innymi aplikacjami.
40. Moment.pl
Cena: 0 zł.
To aplikacja, w której można umówić się na wizytę w salonie fryzjerskim, barberskim, kosmetycznym, na depilację lub masaż.
41. Booksy
Cena: 0 zł.
Z pomocą tej aplikacji umówisz się do fizjoterapeuty, kosmetyczki, barbera i oczywiście fryzjera.
42. VisiMed+
Cena: 0 zł.
VisiMed+ to aplikacja medyczna, która ułatwia umawianie się do lekarza i pilnowanie leków.
43. eDO App
Cena: 0 zł.
eDO App to aplikacja Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, z której pomocą można łatwo korzystać z e-dowodu w internecie.
44. Document Scanner
Cena: 0 zł.
Aplikacja do skanowania dokumentów. Pozwala sortować zeskanowane dokumenty w folderach i trzyma je poza galerią zdjęć, choć może przerobić zdjęcia z galerii na „skany”. Można zapisać do pdf.
45. Arioso
Cena: 0 zł.
Aplikacja Arioso to interaktywny kurs podstaw muzyki, uczący teorii i zapisu nutowego.
46. Gdzie jest moja paczka?
Cena: 0 zł.
Jeśli zamawiasz rzeczy przez internet i korzystasz z usług różnych kurierów to ta aplikacja jest dla Ciebie. To fenomenalne narzędzie do śledzenia przesyłek.
47. Google Authenticator
Cena: 0 zł.
Aplikacja do logowania dwuetapowego. Google Authenticator zamienia smartfon w generator jednorazowych kodów logowania do różnych usług.
48. cda.pl
Cena: 0 zł.
Serwis internetowy cda.pl to najpopularniejszy VOD w Polsce. Aplikacja cda.pl to bardzo wygodny odtwarzacz filmów z platformy, który działa niezawodnie i pozwala pobrać filmy do oglądania offline.
49. Twój Telefon
Cena: 0 zł.
Ta aplikacja połączy smartfon i komputer. Dzięki tej aplikacji możesz odpisywać na SMS-y, przeglądać powiadomienia i nawet prowadzić rozmowy bez sięgania po telefon. Wszystko zrobisz na komputerze.
50. Vinted
Cena: 0 zł.
Dzięki tej aplikacji możesz sprzedać swoje ubrania i kupić w ich miejsce inne lub wymienić się z kimś, kto nosi ten sam rozmiar. Nie brak tu produktów markowych, czasem pojawia się rękodzieło.
51. Photomath
Cena: 0 zł.
Wystarczy zdjęcie problemu matematycznego i natychmiast otrzymujemy rozwiązanie oraz sposób jego rozwiązania krok po kroku.
52. Xodo
Cena: 0 zł.
Ta aplikacja to porządny, szybki czytnik PDF z możliwością edycji.
53. Navitel
Cena: 0 zł za 7 dni, potem zależnie od wybranej licencji.
Navitel to jedna z najpopularniejszych w Polsce marek nawigacji satelitarnych. Mapy pobierane są do pamięci urządzenia i nie są nam straszne przerwy w zasięgu sieci komórkowych czy wysokie koszty transmisji poza granicami kraju.
54. Wzorowo
Cena: 0 zł.
Wzory matematyczne, fizyczne, chemiczne… wszystkie te ciągi znaków i liczb, których trzeba nauczyć się na pamięć. Już wkrótce na listę trafią kolejne dziedziny: geografia, elektronika i mechanika.
55. Czyj to numer
Cena: 0 zł.
Aplikacja Czyj to numer ostrzega przed telemarketerem zanim odbierzemy połączenie.
Źródło www.telepolis.pl

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *