"Aniołki" Boccia

turniej-bocciNa zaproszenie Stowarzyszenia na rzecz Osób Nłepełnosprawnych „Promyk” w Dopiewie, dwie drużyny “Aniołki” Boccia Rogoźno wzięły udział w XIII Powiatowym Turnieju Bocci. W turnieju wzięło udział dziewiętnaście drużyn. Turniej rozpoczął się wprowadzeniem symbolicznego płomienia Olimpijskiego. W sztafecie przekazania ognia brał udział zawodnik z Rogoźna Tomasz Kalkowski.

Zawody otworzył Bogdan Maćkowiak – Dyrektor Warsztatów Terapii Zajęciowej w Konarzewie jako gospodarz turnieju. Zawody przebiegły w sportowej atmosferze. Zawodnicy dostali okolicznościowe plakietki. Organizatorzy zapewnili również ciepły posiłek, drożdżówki i napoje. Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Do domu wrócili z postanowieniem, że za rok wezmą ponownie udział w tak wspaniale zorganizowanym turnieju. Trenerem rogozińskiej drużyny jest Grzegorz Miężalski.

źródło: Goniec Rogoziński nr 24/599

(Odwiedzono 59 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *