Adam Z. handlował amfetaminą w pracypolicja_kajdanki
Adam Z. w zakładowej szafce posiadał 24 działki amfetaminy. 26-latek z Rogoźna usłyszał zarzuty.

18 września kryminalni chodzieskiej Policji przeszukali mieszkanie oraz szafkę w zakładzie pracy 26-letniego Adama Z. Mężczyzna od pewnego czasu był podejrzewany o posiadanie oraz handel narkotykami. Prowadzone czynności pozwoliły na zabranie materiału dowodowego i przedstawienie mu kilkunastu zarzutów. Policjanci pracujący nad tą sprawą w miejscu pracy 26-latka z Rogoźna w zakładowej szafce wykryli 24 działki amfetaminy, zaś w mieszkaniu dealera niewielką bryłę amfetaminy oraz gotówkę, wagę elektroniczną i woreczki z zapięciem strunowym – poinformowała sierż. szt. Karolina Smardz-Dymek, oficer ds. prasowych KPP w Chodzieży.

26-letniemu Adam Z. z Rogoźna przedstawiono kilkanaście zarzutów, miedzy innymi o posiadanie i handel narkotykami. W mieszkaniu dealera policjanci znaleźli 750 sztuk woreczków z zapięciem strunowym. Zatrzymany przyznał się i złożył wyjaśnienia. Sąd zastosował wobec zatrzymanego poręcznie majątkowe w wysokości 8.000 złotych oraz 3-miesięczny areszt.
źródło: portalwrc.pl

(Odwiedzono 75 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.