4. Rogoziński Półmaraton Przemysła II 2018 – zaproszenie


Rogoziński Klub Biegacza i Gmina Rogoźno zapraszają na czwartą już edycję Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II. Tradycyjnie już zarezerwowali dla was pierwszą sobotę listopada (w tym roku jest to 3 listopada). Jak co roku organizatorzy przewidują dla Was 599 miejsc dla Półmaratonu oraz 400 miejsc na biegi dziecięce i młodzieżowe. Ekipa zająców ma być w tym roku bardzo bogata. Tradycyjnie grupę na 1:45 poprowadzi Marek Dembiński. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem biegu oraz do zapisu na bieg. Czeka już na was jedna z ładniejszych tras w Wielkopolsce, oraz niepowtarzalna, kameralna atmosfera. Warto zakończyć sezon z Półmaratonem Przemysła II.
Na zawody zgłaszać się można poprzez tą stronę.
Zobacz wydarzenie na Facebooku.
Regulamin do wglądu na tej stronie.

Przypomnijmy, że: “Celem biegu jest propagowanie aktywności fizycznej na terenie Gminy Rogoźno. Bieg ma też na celu pokazanie walorów przyrodniczych Gminy Rogoźno a także promocję Miasta i Gminy Rogoźno”.

tagi: 2018

(Odwiedzono 286 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *