300 tys. zł dla Słomowa


Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

300 tys. zł dla Słomowa – czyli kolejne środki zewnętrzne na inwestycje na terenie naszej Gminy
W piątek 11 czerwca br. otrzymałem kolejną dobrą informację o środkach na gminną inwestycję. Samorząd nasz otrzyma 300.000,00 zł w ramach naboru na środki dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje i zakupy inwestycyjne realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej.
Radosną informację o kolejnych środkach zewnętrznych przekazali Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, którzy doradczo wspierają Gminę Rogoźno: Pan Krzysztof Czarnecki – Prezes Zarządu Okręgowego PiS – Okręg Piła, Pani Marta Kubiak i Pan Marcin Porzucek oraz Wojewoda Wielkopolski Pan Michał Zieliński.
Środki będą przeznaczone na zadanie, które przewiduje wykonanie zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słomowo wraz z wykonaniem pompowni prowadzących ścieki do istniejącego zbiornika bezodpływowego.
Będzie to kolejna ważna inwestycja w Sołectwie, po oddanej niedawno do użytku nowej stacji uzdatniania wody. Mieszkańcy wraz z Sołtysem Słomowa Kazimierzem Krakowiakiem oraz Radnym z tego terenu Adamem Nadolnym zabiegali od wielu lat o skanalizowanie wsi, bowiem rozwiąże to problemy związane z utrzymaniem stanu sanitarnego.
Wcześniej skanalizowano kolejną część Parkowa i Józefino, a w planach są kolejne wioski. Pozdrawiam serdecznie!

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *