11. „Noc na Orliku” za nami [ZDJĘCIA]

Rogoźno Noc na Orliku 2022 Nog Bud Roman Szuberski Renata Biskupska Zbigniew Chudzicki Łukasz Zaranek

Na Fanpage Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rogoźnie na Facebooku czytamy:

Nog-Bud wielkim zwycięzcą 11 Nocy na Orliku! Tuż za nimi w klasyfikacji uplasowała się drużyna Fani Arboledy, a na trzecie miejsce zajęło Tornado Tarnowo. Przyznano również trzy wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem z czterema golami okazał się Miłosz Szynkiewicz (członek Tornado Tarnowo), najlepszym bramkarzem Michał Macha (również Tornado Tarnowo) a tytuł najlepszego zawodnika przypadł Bartoszowi Hermanowi. Pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy wręczyli Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie Łukasz Zaranek oraz Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie Renata Biskupska. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz dziękujemy każdej drużynie za udział w tym corocznym sportowym wydarzeniu i do zobaczenia za rok!

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/profile.php?id=100063311675520

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 45 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *